ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΝΠΔΔ ΣΚΛΕ

Μαρτίου 03 2022

Η ΚΕΕ ενόψει των εκλογικών αποτελεσμάτων από την ψηφοφορία για το Ν.Π.Δ.Δ. ΣΚΛΕ που έλαβε χώρα στις 25/02/2022 και στις 2/03/2022, ανακοινώνει ότι εκλέγονται οι κάτωθι :

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1.            ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 494

2.            ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΩ) 486

3.            ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 461

4.            ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 419

5.            ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 376

6.            ΒΕΡΙΚΑΚΗ ΟΛΓΑ 375

7.            ΓΚΩΡΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 353

8.            ΤΖΙΑΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 305

9.            ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 294

10.          ΡΕΜΠΟΥΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 252

11.          ΘΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) 98

12.          ΑΓΟΡΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΟΛΥ) 92

13.          ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 86

 

Για το Α ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ (Τακτικά Μέλη)

1.            ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 476

2.            ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 435

3.            ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 299

 

 Για το Β ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ (Τακτικά Μέλη)

1.            ΡΑΤΣΙΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 460

2.            ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 390

3.            ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 371

4.            ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 328

  

Για την Κεντρική Εξελεγκτική Επιτροπή (Τακτικά Μέλη)

1.            ΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ 382

2.            ΤΣΙΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 352

3.            ΚΟΝΤΟΜΗΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 284

4.            ΚΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 282

5.            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 253

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Αττικής

1.            ΓΚΩΡΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 187

2.            ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 186

3.            ΤΖΙΑΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 144

4.            ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΙΝΑ) 116

5.            ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 110

6.            ΘΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) 108

7.            ΖΑΚΑΛΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 90

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης

1.            ΓΙΑΛΑΜΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 112

2.            ΚΑΒΟΥΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 83

3.            ΚΕΣΚΙΝΗ ΞΑΝΘΗ 80

4.            ΡΕΜΠΟΥΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60

5.            ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 59

6.            ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) 51

7.            ΝΕΑΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 51

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Βορείου Αιγαίου

1.            ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 33

2.            ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 31

3.            ΓΕΩΡΓΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 22

4.            ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ 21

5.            ΜΠΟΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) 7

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Δυτικής Ελλάδας

1.            ΣΑΚΚΟΥΛΗ ΖΩΙΤΣΑ 74

2.            ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 62

3.            ΛΥΣΣΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 55

4.            ΖΑΓΚΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 49

5.            ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 38

6.            ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15

7.            ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 8

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Δυτικής Μακεδονίας

1.            ΒΑΒΛΙΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 44

2.            ΤΣΕΓΓΕΝΕ ΣΟΦΙΑ 27

3.            ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 17

4.            ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 17

5.            ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 17

 

Για το Περιφερειακό  Τμήμα Ηπείρου

1.            ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 63

2.            ΧΑΣΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50

3.            ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΑ) 42

4.            ΨΑΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 38

5.            ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΟΝΙΑ 36

6.            ΜΠΑΛΑΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 36

7.            ΠΑΝΑΓΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 26

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Θεσσαλίας

1.            ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 119

2.            ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΕΛΕΝΗ 82

3.            ΤΣΑΜΑΝΔΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 71

4.            ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 69

5.            ΠΟΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 68

6.            ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 48

7.            ΒΑΛΣΑΜΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 17

 

Για το Περιφερειακό  Τμήμα Ιονίων Νήσων

1.            ΧΟΡΤΗ ΣΟΦΙΑ 22

2.            ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20

3.            ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 15

4.            ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΟΦΙΑ 14

5.            ΡΩΜΑΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 13

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής Μακεδονίας

1.            ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 114

2.            ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 75

3.            ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 74

4.            ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 74

5.            ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 66

6.            ΜΠΑΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 65

7.            ΤΣΑΓΡΗ ΕΛΕΝΗ 52

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Κρήτης

1.            ΜΗΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 71

2.            ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53

3.            ΑΓΟΡΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΟΛΥ) 52

4.            ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 50

5.            ΚΑΤΣΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 49

6.            ΧΕΡΙΔΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 43

7.            ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Νοτίου Αιγαίου

1.            ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 32

2.            ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 31

3.            ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 30

4.            ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 24

5.            ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 9

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Πελοποννήσου

1.            ΜΑΛΑΠΕΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 40

2.            ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 40

3.            ΜΠΑΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) 38

4.            ΠΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) 34

5.            ΦΛΕΒΑΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 31

6.            ΜΑΓΚΟΥΡΙΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 16

7.            ΔΗΜΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ- ΜΑΡΙΑ 7

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Στερεάς Ελλάδας

1.            ΦΑΚΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ) 38

2.            ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 33

3.            ΜΠΡΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 30

4.            ΒΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30

5.            ΚΡΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 28

6.            ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 19

7.            ΛΥΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 18

 

Στο τέλος της ανάρτησης ακολουθεί αρχείο pdf  με το σύνολο των υποψηφίων για τα όργανα διοίκησης του ΝΠΔΔ ΣΚΛΕ.

Facebook

Επικοινωνία


Σύνδεσμος Κοινωνικών Λειτουργών Ελλάδος ΝΠΔΔ
3ης Σεπτεμβρίου 19, 5ος Όροφος, 10432 Αθήνα.

Τηλέφωνα : 2108834818, 2108827071
κινητό: 6972607021

email:

Шаблоны Joomla 2015