Πρακτικό Ανακοίνωσης Υποψηφιοτήτων για τις εκλογές της 25ης Φεβρουαρίου 2022

Φεβρουαρίου 10 2022

Η ΚΕΕ απέστειλε στις 9/2/2022  στα γραφεία του ΣΚΛΕ προς ανάρτηση, το πρακτικό ανακήρυξης των υποψηφίων, το οποίο για διεκόλυνση τόσο των υποψηφίων όσο και του εκλογικού σώματος δημοσιεύεται και στην ιστοσελίδα του ΣΚΛΕ.

Ενστάσεις θα γίνονται δεκτές έως και την Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου αποκλειστικά μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείο στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Μετά την πάροδο του πενθημέρου από την ανάρτηση  και εφόσον δεν υποβληθεί ένσταση, η ανακήρυξη των υποψηφίων καθίσταται οριστική. Επί των ενστάσεων αποφαίνεται αιτιολογημένα η ΚΕΕ εντός τριών (3) ημερών από την πάροδο της πενθήμερης ανάρτησης, τροποποιώντας ενδεχομένως το πρακτικό ανακήρυξης και καθιστώντας αυτό οριστικό.

Ολόκληρο το κείμενο του πρακτικού ανακήρυξης υποψηφίων επισυνάπτεται στο τέλος της ανάρτησης σε μορφή pdf

Με βάση τις υποψηφιότητες διαμορφώθηκαν τα παρακάτω ψηφοδέλτια:

Ενότητα για τον ΣΚΛΕ και την Κοινωνική Εργασία

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΩ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΒΑΒΛΙΑΡΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΒΑΓΙΑΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΒΑΝΤΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΒΕΡΙΚΑΚΗ

ΟΛΓΑ

ΧΑΡΙΤΩΝ

Ενότητα

ΔΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΓΙΑΛΑΜΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΓΚΟΥΒΡΑ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΓΚΩΡΟΥ

ΑΜΑΛΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΔΟΓΙΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΖΑΓΚΛΑ

ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΩΜΑΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΚΑΡΤΣΑΦΛΕΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΚΑΤΣΑΡΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ενότητα

ΔΣ

ΚΟΥΦΟΛΙΟΥΛΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΛΟΥΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΜΗΛΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΜΟΥΣΤΑΚΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΜΠΑΜΠΟΥΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΜΠΑΝΤΟΥΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΜΠΟΥΤΙΚΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΝΙΩΠΑ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ

ΦΛΩΡΑ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ

ΦΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΦΩΤΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΣΑΚΚΟΥΛΗ

ΖΩΙΤΣΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΟΥ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΣΠΥΡΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑ

ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΙΝΑ)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΤΑΝΑΜΠΑΣΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΩΛΙΝΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΤΖΑΝΕΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΤΖΙΑΡΑΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΤΣΕΚΟΥΡΑ

ΕΛΕΝΗ

ΘΩΜΑΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΤΣΙΑΛΚΟΥΤΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΤΣΙΩΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΦΛΑΚΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Ενότητα

ΔΣ

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

Α Πειθαρχικό

ΚΑΜΠΟΥΡΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Ενότητα

Α Πειθαρχικό

ΜΠΑΛΑΓΚΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΛΑΜΠΡΟΣ

Ενότητα

Α Πειθαρχικό

ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

Ενότητα

Α Πειθαρχικό

ΠΕΤΡΕΛΛΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

Α Πειθαρχικό

ΤΣΙΟΥΣΤΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Ενότητα

Α Πειθαρχικό

ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΟΥ

ΜΑΡΟΥΣΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Ενότητα

Β Πειθαρχικό

ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΙΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

Β Πειθαρχικό

ΡΑΤΣΙΚΑ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ενότητα

Β Πειθαρχικό

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

Β Πειθαρχικό

ΧΡΥΣΙΚΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

Β Πειθαρχικό

ΖΗΣΗ

ΜΑΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ενότητα

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΚΙΤΣΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΜΗΤΣΟΣ

Ενότητα

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΚΟΝΤΟΜΗΝΑ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Ενότητα

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΚΟΥΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΜΕΝΕΞΗ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΣΠΑΝΟΥ

ΜΑΡΘΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΤΣΙΑΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Ενότητα

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΒΟΥΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΕΣΚΙΝΗ

ΞΑΝΘΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΜΑΚΡΙΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΜΑΤΖΙΑΡΑΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΓΙΑΛΑΜΑ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΙΚΗ (ΝΙΚΟΛ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΛΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ)

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΟΦΙΝΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΡΕΜΜΥΔΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΛΟΥΚΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΜΙΧΑΗΛ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΤΣΑΒΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΧΑΣΙΩΤΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΚΟΥΒΡΑ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΚΩΡΟΥ

ΑΜΑΛΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΟΓΙΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΘΩΜΑΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΤΣΑΦΛΕΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΟΥΦΟΛΙΟΥΛΙΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΠΑΝΤΟΥΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΟΥ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑ

ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΙΝΑ)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΤΖΙΑΡΑΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΦΛΑΚΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Ενότητα

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΕΛΛΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΓΙΑΚΟΥΜΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΚΟΝΤΑΞΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΤΗΝΙΑΚΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΤΣΕΚΟΥΡΑ

ΕΛΕΝΗ

ΘΩΜΑΣ

Ενότητα

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΛΥΣΣΑΡΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΝΕΝΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΦΛΩΡΑΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΖΑΓΚΛΑ

ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΣΑΚΚΟΥΛΗ

ΖΩΙΤΣΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ. ΜΑΚ

ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ. ΜΑΚ

ΣΑΜΑΡΑ

ΜΑΡΙΑ

ΤΡΥΦΩΝ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ. ΜΑΚ

ΤΣΕΓΓΕΝΕ

ΣΟΦΙΑ

ΛΑΖΑΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ. ΜΑΚ

ΒΑΒΛΙΑΡΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΔΥΤ. ΜΑΚ

ΜΠΑΛΑΦΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΜΠΕΖΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΟΥ

ΚΑΣΣΙΑΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΟΝΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΣΑΠΕΚΟΥ

ΛΥΔΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΧΑΣΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΨΑΡΟΒΑΣΙΛΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΘΑΝΑΣΑΡΑ

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΩΣΤΗΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΑΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΤΑΝΑΒΑΡΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΟΖΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΑΜΑΝΔΟΥΡΑ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗ

ΑΓΛΑΙΑ

ΑΔΑΜ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΙΑΛΚΟΥΤΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΛΑΜΑΝΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ενότητα

ΠΤ ΙΟΝΙΩΝ

ΚΑΡΒΟΥΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Ενότητα

ΠΤ ΙΟΝΙΩΝ

ΜΠΑΡΜΠΑ

ΣΟΦΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ενότητα

ΠΤ ΙΟΝΙΩΝ

ΡΩΜΑΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΙΟΝΙΩΝ

ΧΟΡΤΗ

ΣΟΦΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΙΟΝΙΩΝ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΒΑΡΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΠΟΖΙΔΟΥ-ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΒΑΓΙΑΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΣΕΒΑΣΤΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΜΠΟΥΤΙΚΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΝΙΩΠΑ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΤΑΝΑΜΠΑΣΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΩΛΙΝΑ)

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ενότητα

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΚΚΩΝΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΙΩΠΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΧΕΡΙΔΗ

ΕΛΕΟΝΩΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ενότητα

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΗΛΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ενότητα

ΠΤ ΝΟΤ. ΑΙΓ

ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ

Ενότητα

ΠΤ ΝΟΤ. ΑΙΓ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ενότητα

ΠΤ ΝΟΤ. ΑΙΓ

ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΝΟΤ. ΑΙΓ

ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΝΟΤ. ΑΙΓ

ΠΙΠΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΗΛΙΑΣ

Ενότητα

ΠΤ ΝΟΤ. ΑΙΓ

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΝΟΤ. ΑΙΓ

ΘΕΟΧΑΡΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΓΑΚΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΚΟΠΙΤΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΜΑΛΑΠΕΤΣΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΜΠΑΛΗ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ)

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΠΙΑΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΠΙΚΗ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΦΛΕΒΑΡΑΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΚΡΟΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

ΜΠΡΑΝΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Ενότητα

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

ΤΖΑΦΕΡΟΥ

ΠΑΡΣΕΝΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

ΦΑΚΙΤΣΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

ΒΑΝΤΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

ΜΟΥΣΤΑΚΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ενότητα

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

 

ΣΤΡΟΦΗ

 

ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Στροφή

Α Πειθαρχικό

ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΔΙΟΝΗ)

ΚΑΛΠΑΚΙΔΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Στροφή

Α Πειθαρχικό

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

Στροφή

Α Πειθαρχικό

ΑΜΑΛΙΑ

ΑΡΒΑΝΙΤΗ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

Στροφή

Β Πειθαρχικό

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΕΡΒΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Στροφή

Β Πειθαρχικό

ΘΕΚΛΗ

ΚΑΒΒΑΔΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΡΑΒΑΝΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΛΥΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΑΜΑΛΙΑ

ΑΡΒΑΝΙΤΗ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

Στροφή

ΔΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΔΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ

Στροφή

ΔΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΕΜΠΟΥΤΖΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΕΡΒΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΔΙΟΝΗ)

ΚΑΛΠΑΚΙΔΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΛΥΔΙΑ

ΚΟΥΛΟΥΡΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΒΑΛΣΑΜΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΑΚΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΑΙΜΙΛΙΑ

ΚΟΥΝΑΔΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Στροφή

ΔΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Στροφή

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΜΑΡΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΥ

ΗΛΙΑΣ

Στροφή

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΕΜΠΟΥΤΖΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΛΛΙΌΠΗ

ΝΕΑΝΙΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΑΡΙΛΊΑ)

ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΔΙΟΝΗ)

ΚΑΛΠΑΚΙΔΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΛΥΔΙΑ

ΚΟΥΛΟΥΡΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΒΑΛΙΝΑ

ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Στροφή

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΜΑΡΙΑ

ΤΥΡΟΠΟΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΥΚΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΡΙΚΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Στροφή

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΒΑΛΣΑΜΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΦΩΚΙΑΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΑΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Στροφή

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΔΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ

Στροφή

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΝΔΡΙΩΤΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΝΟΤ. ΑΙΓ

ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΑΚΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΛΥΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

ΕΥΘΥΜΊΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΑΚΑΝΙΑΡΗΣ

ΖΗΣΗΣ

Στροφή

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Στροφή

ΠΤ ΣΤΕΡ ΕΛΛ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ

ΘΩΜΑΣ

ΖΑΚΑΛΚΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

Συσπείρωση

Α Πειθαρχικό

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΚΟΥΤΙΒΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

Α Πειθαρχικό

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)

ΠΑΚΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΜΑΡΘΑ

ΧΑΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΥΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΣΟΦΙΑ

ΣΕΡΦΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΙΩ

ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΘΩΜΑΣ

ΖΑΚΑΛΚΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ)

ΘΑΝΟΥ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΕΛΕΝΗ

ΤΣΑΓΡΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ

ΚΟΣΜΑΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΠΑΛΙΑΚΑ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΙΑΒΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ)

ΜΠΟΚΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΣΑΡΡΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΜΑΡΝΑ

ΤΣΑΚΛΙΑΔΟΥ

ΛΑΖΑΡΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΦΡΙΑΓΚΙΑΔΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΔΟΜΙΝΙΚΗ

ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΟΛΥ)

ΑΓΟΡΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΚΟΥΤΙΒΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΑΘΗΝΑ

ΜΑΓΚΟΥΡΙΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΕΙΡΗΝΗ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ

ΚΟΣΜΑΣ

Συσπείρωση

ΔΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)

ΠΑΚΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΑΡΘΑ

ΧΑΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΥΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΟΦΙΑ

ΣΕΡΦΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΙΩ

ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΖΑΚΑΛΚΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ)

ΘΑΝΟΥ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΙΑΒΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ)

ΜΠΟΚΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΒΟΡ ΑΙΓ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΕΛΕΝΗ

ΤΣΑΓΡΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ

ΚΟΣΜΑΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΠΑΛΙΑΚΑ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΑΡΡΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΡΝΑ

ΤΣΑΚΛΙΑΔΟΥ

ΛΑΖΑΡΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΦΡΙΑΓΚΙΑΔΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΟΜΙΝΙΚΗ

ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΟΛΥ)

ΑΓΟΡΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΙΡΗΝΗ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ

ΚΟΣΜΑΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΚΟΥΤΙΒΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΜΑΓΚΟΥΡΙΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Συσπείρωση

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

 

 

ΣύνΔΕΣΜΟΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΛΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Σύνδεσμος

Β Πειθαρχικό

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΤΣΑΠΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σύνδεσμος

Β Πειθαρχικό

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΠΑΤΣΙΚΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σύνδεσμος

Β Πειθαρχικό

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Σύνδεσμος

ΔΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σύνδεσμος

ΔΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Σύνδεσμος

ΔΣ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΠΑΤΣΙΚΑΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σύνδεσμος

ΔΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΙΓΚΑΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σύνδεσμος

ΔΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΦΟΥΛΙΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Σύνδεσμος

ΔΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Σύνδεσμος

Κεντρική Εξελεγκτικη Επιτροπή

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΟΡΩΝΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΔΥΤ ΕΛΛ

ΕΥΤΕΡΠΗ

ΜΑΓΟΥΛΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΛΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΦΟΥΛΙΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΚΕΝ.ΜΑΚ

ΑΡΕΤΗ

ΓΛΕΖΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σύνδεσμος

ΠΤ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

 

Μεμονομένες Υποψηφιότητες

 

ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΝΑΚΗ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

Μεμονωμένος/η

Α Πειθαρχικό

 

ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΝΑΚΗ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

Μεμονωμένος/η

ΔΣ

ΝΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Μεμονωμένος/η

ΔΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΜΠΕΛΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

Μεμονωμένος/η

ΔΣ

 

ΜΑΡΙΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΝΑΚΗ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

Μεμονωμένος/η

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΜΠΕΛΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

Μεμονωμένος/η

ΠΤ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΜΕΡΟΠΗ

ΚΙΟΥΤΣΟΚΙΟΖΟΓΛΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Μεμονωμένος/η

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Μεμονωμένος/η

ΠΤ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μεμονωμένος/η

ΠΤ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ

ΙΕΡΑΡΔΟΣ

Μεμονωμένος/η

ΠΤ ΝΟΤ. ΑΙΓ

 

Τελευταία τροποποίηση στις Τελευταία τροποποίηση στις Φεβρουαρίου 10 2022

Facebook

Επικοινωνία


Σύνδεσμος Κοινωνικών Λειτουργών Ελλάδος ΝΠΔΔ
3ης Σεπτεμβρίου 19, 5ος Όροφος, 10432 Αθήνα.

Τηλέφωνα : 2108834818, 2108827071
κινητό: 6972607021

email:

Шаблоны Joomla 2015